Aktuality

Keď samozvaní ochrancovia tradičných hodnôt spolupracujú s mafiánmi

Pred tohoročnými parlamentnými voľbami zaplavili Kotlebovci  Slovensko billboardami, na ktorých hlásali, že chcú ochrániť všetkých slušných ľudí. Nevedno ako sa Marián Kotleba snaží chrániť všetkých slušných ľudí s pravou rukou Mikuláša Černáka, Miroslavom Sujom. Miroslava Suju vycvičila v deväťdesiatych rokoch armáda Slovenskej republiky na tie najnebezpečnejšie akcie.  V roku 1996 vstúpil do služieb mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka, keď vďaka výcviku v 5. pluku špeciálneho určenia začal trénovať chlapov v Černákovej súkromnej bezpečnostnej službe Security 3.

Bol práve Miroslav Suja, ktorý  spolu s ďalšími členmi Security 3 strážil hostí na Černákovej oslave 31. narodenín. Čestnými hosťami mafiánskeho bossa boli Alojz Kromka alias Lojzo čistič; momentálne v Belize žijúci Karol Mello;  Tibor Pápay  momentálne v hrobe spolu s deviatimi ďalšími; Havaši, ktorého rozstrieľali na Prístavnom moste; Dlhý Laco a mnohí ďalší. Väčšina z nich je však dnes už dávno po smrti.

Na Miroslava Suju upriamil pozornosť pred župnými voľbami v roku 2017 nebohý novinár Ján Kuciak, ktorý stál a mrzol celý deň pred volebnou miestnosťou, kde sa údajne chystalo kupovanie hlasov. Následkom nádejný politik prehral o 61 hlúpych platných lístkov. Po neúspechu v župných voľbách mu Marián Kotleba vybavil funkciu generálneho riaditeľa Banskobystrickej regionálnej správy ciest. Počas Sujovho pôsobenia na Banskobystrickej správe ciest sa realizoval pochybný predaj 103  kusov nepotrebnej techniky (staré nákladné autá, sypače a podobne) za jedno euro.

Miroslav Suja je v súčasnosti poslancom parlamentu a členom výboru na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ. V strane Mariána Kotlebu sa Suja profiluje ako odborník na bezpečnosť. Keď sa Kotlebovci vybrali cestou takých „expertov“, mohli by na post odborníka na financie po prepustení z väzenia osloviť Ladislava Bašternáka. Chrániť všetkých slušných ľudí s pravou rukou najväčšieho bossa slovenskej mafie, tak to dokáže len strana Mariána Kotlebu.

ZDROJE

https://dennikn.sk/948710/kotleba-sa-ukryva-pred-lunterom-na-zaver-tendroval-a-lacno-predaval-majetok

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/cernakov-vojak-vycvicil-muzov-mafianskeho-bosa-odsudili-ho-vydieranie-dnes-zije-luxuse-kandiduje-kotlebu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=671009376756367&set=a.145638172626826&type=3

https://branik.blog.sme.sk/c/470214/ako-duo-suja-a-kotleba-obislo-volu-poslancov-a-zaviedlo-v-bystrickom-kraji-vlastne-zakony.html