Aktuality

Fico kvôli beztrestnosti paktuje s fašistami

Róbert Fico a jeho verní zbojníci ani len netušili, čo všetko ich v roku 2018 po prevalení vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej čaká. Na základe medializovaných informácií začala občianska spoločnosť organizovať protesty Za slušné Slovensko. Protestujúcim sa síce predčasné voľby dosiahnuť nepodarilo, no vďaka nim skončili nedobrovoľne vo svojich funkciách premiér Róbert Fico a minister vnútra Róbert Kaliňák. Róbert Fico označil protesty za pokus o slovenský Majdan. Protestujúcich obvinil, že ich financuje americký miliardár George Soros a v prípade potreby použijú pripravené dlažobné kocky, ktoré však tam nechali robotníci.

Píše sa rok 2020 a väčšina osobných známych bývalého expremiéra  Fica sa už pozerá na svet cez zamrežované okienko. Fico si je vedomý, že NAKA mu čoskoro zaklope na dvere a uvedomuje si, že jediné čo ho ochráni od opätovného susedstva s Mariánom Kočnerom je zmena politických pomerov, teda predčasné voľby. Strana Smer sa preto rozhodla pripojiť k utorkovému protestu organizovanom ultras a fašistami. Na proteste znevažujúcom pamiatku 17. novembra sa okrem komunistov, fašistov a ultras zúčastnia tiež prívrženci Harabina, Danka, Mečiara a Marčeka.

Všetkým slušným ľuďom by malo byť jasné, že  účasť „slovenskej politickej elity“ nezaručuje žiadny pokojný protest a nemali by sa ho zúčastniť. V novembri 89 sa komunistom podarilo vyštrngať beztrestnosť a v deň 31. výročia nežnej revolúcie sa chcú o to pokúsiť opäť. Tentokrát však kolaboráciou s fašistami, ultras a prívržencami Danka, Harabina, Mečiara a Marčeka. Danko sa nakoniec plánovaného protestu nezúčastní.